link mail
Kontakt
linkedIn
Download

Měřící jednoúčelová zařízení pro měření tlakuFormou zvláštních zakázek nabízí firma CRESSTO s.r.o. i vývoj a zhotovení měřicích a zkušebních zařízení, u kterých by hlavní měřenou veličinou měl být tlak, avšak nemusí. Měření je možné rozšířit o automatizované měření času, teploty, vlhkosti, průtoku, hmotnosti, síly, délky ap.

Součástí zakázky bývá spolupráce na metodice měření, návrh vhodného postupu pro měření a hodnocení, konstrukce a výroba celého hardware včetně upínacích přípravků a připojovacích adaptérů.

Pro řízení aplikace se vesměs používá počítač třídy PC, protože je velmi univerzální, běžně rozšířený a dostupný, což snižuje nároky na zaškolování obsluhy a navíc v době mimo měření jej lze používat pro jinou práci. Řídící programy mohou být provozovány na různých variantách PC počínaje klasickým stolním počítačem přes notebook, jednodeskový až po průmyslové verze. Je možno využít různé moderní komunikační technologie, včetně bezdrátových. Samozřejmostí je tvorba aplikačního webového rozhraní s možností vzdáleného přístupu přes internet ap. Naše aplikace mohou pracovat v síťovém prostředí, mohou využívat nesporných výhod databázového zpracování dat. Programy bývají navrženy s jednoduchým intuitivním ovládáním a slouží nejen pro vlastní měření, ale také pro vizualizaci, zpracování, vyhodnocení, prezentaci a archivaci, případně distribuci výsledků kontroly prověřovaných komponentů.

Všechny aplikace jsou navrhovány s ohledem na prokazatelnou kalibrovatelnost celého systému, včetně hlídání kalibračních intervalů.

Pokud potřebujete vyřešit nějakou úlohu při testování vašich výrobků, kontaktujte prosím firmu Cressto s.r.o. a na základě konkrétního požadavku vám doporučíme řešení, případně nabídneme realizaci.

Reference jednoúčelových strojů CRESSTO

HAKAN - měřící zařízení brzdových systémů kolejových vozidel

Jedná se o univerzální, uživatelsky konfigurovatelné zařízení pro objektivní diagnostiku a vyhodnocení brzdových systémů kolejových vozidel a jejich jednotlivých komponent. Umožňuje měření přímo na voze nebo na testovacím stavu.
České dráhy ČD cargo ZSSK cargo Slovak rail CZ loko Tatravagonka Poprad Metrans OSS Ryko Děčín
AWT KOS Krnov Severočeské doly Legios

ZUBR - testovací zařízení těsnosti plynových masek

Jednoúčelové zařízení pro kompletní diagnostiku nových i použitých plynových ochranných masek.
Gumárny Zubří

SIGOT - testovací zařízení filtrů plynových masek

Jednoúčelové zařízení pro testování průtoku, odporu a těsnosti filtrů plynových ochranných masek.
Sigma Lutín

FILKOM - měření charakterisitik vzduchových filtrů

Filkom

PEMET - testovací zařízení na těsnost elektro magnetických ventilků

Continental automotive

Vážení sklizených bio vzorků

UKZÚZ
Kliknutím zvětši Ukázka jednoduché aplikace vytvořené v prostředí Control Web. Pro měření jednotlivých veličin jsou použity snímače řady S firmy Cressto s.r.o.
Po kliknutí na obrázek se se vám zobrazí tato aplikace on-line.
LinkedIN
copyright 2010 cressto.cz | Mapa webu | Portfolio |